#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Informēs par Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu nedēļu
, 2010. gada, 10.maijs, 2010

Šī gada 13.maijā Ekonomikas ministrija (EM) informēs par "Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu nedēļu 2010", informē EM sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena.

Urpena stāsta, ka Eiropas Komisija (EK) 2009.gadā aizsāka jaunu iniciatīvu – "Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu nedēļas" organizēšanu ar mērķi sniegt esošajiem un topošajiem uzņēmējiem informāciju un līdzekļus, kas ir nepieciešami pastāvīgiem panākumiem un konkurētspējas nodrošināšanai Eiropas dinamiskajā ekonomikas vidē.

Šogad "Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu nedēļa" notiks no 25.maija līdz 1.jūnijam, kad 37 Eiropas valstīs tiks organizētas dažādas konferences, semināri, apmācības, diskusiju forumi un apbalvošanas ceremonijas ar mērķi nodrošināt sabiedrību ar informatīvo atbalstu par Eiropas Savienības, dalībvalstu, reģionālo un pašvaldību institūciju aktivitātēm uzņēmējdarbības sakārtošanā, popularizēt uzņēmējdarbību un izrādīt atzinību uzņēmējiem par veikto ieguldījumu Eiropas labklājībā, darbavietu radīšanā, inovācijās un konkurētspējā. Šī gada 13.maijā EM informēs par "Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu nedēļas 2010'' laikā plānotajiem pasākumiem Latvijā.

Paredzmas, ka pasākumā piedalīsies ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL), EK pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietnieks Valdis Zagorskis, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Elīna Egle, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētāja Žaneta Jaunzeme-Grende un "Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu nedēļas" vēstnieka Latvijā pārstāvis.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties