#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Informēs par ES atbalstu kultūras festivāliem
, 2010. gada, 10.augusts, 2010

Šodien plkst.11 Eiropas Savienības (ES) mājā notiks informatīvs seminārs "Eiropas Savienības Kultūras programmas atbalsts Eiropas kultūras festivāliem", informēja Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Līdz 15.novembrim organizācijas var pieteikties atbalstam kultūras festivālu rīkošanai.

Šodien seminārā paredzēta prezentācija par ES programmu "Kultūra (2007.-2013.)", par ES Kultūras kontaktpunktu Latvijā un par atbalstu Eiropas kultūras festivāliem. Interesenti tiks iepazīstināti ar pieteikšanās kārtību ES atbalstam un nepieciešamajiem dokumentiem.

Informatīvais pasākums paredzēts organizatoriem, kas rīko lielus festivālus.

Latvijā jau ir pieredze šāda atbalsta izmantošanā. Starp 59 Eiropas līmeņa kultūras organizācijām, kas pirms diviem gadiem saņēma finansiālu atbalstu festivālu organizēšanā, ir arī Latvijas biedrība "Mākslas menedžmenta un informācijas centrs". Centrs 2008.gada augustā organizēja tēlniecības kvadrinnāli "Vairākuma diktatūra" ar 15 starptautiski pazīstamu mākslinieku piedalīšanos, kā arī starptautisku semināru-diskusiju "Kam pieder mūsu publiskā telpa?".

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties