#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Informēs par ES atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem
, 2010. gada, 13.maijs, 2010

Šodien no plkst.13 līdz plkst.17 Eiropas Savienības mājas sarunu istabā, Rīgā, Aspazijas bulvārī 28., notiks seminārs "Kā attīstīt savu uzņēmējdarbību - informācija par Eiropas Savienības atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem".

Seminārā par atbalstu mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanā Latvijā stāstīs "Hipotēku bankas" Atbalsta programmu pārvaldes Atbalsta kredītu departamenta vadītājs Dainis Dembovskis.

AS "SEB banka" pārstāve Inese Smildziņa semināra dalībniekus informēs par Eiropas Investīciju fonda aizdevumu programmu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Savukārt Latvijas Garantiju aģentūras direktors Ivars Golsts izskaidros, kādas ir garantijas iespējas uzņēmumiem.

Semināra dalībnieki varēs iepazīt arī praktisku SIA "Geo 200" pieredzi projektu īstenošanā un ES finansiālā atbalsta piesaistē, par kuru stāstīs Nellija Maļinovska. "Geo 200" veido izglītojošas galda spēles visai ģimenei un pērn izmantoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras piedāvātās iespējas saņemt ES struktūrfondu atbalstu eksporta tirgu apgūšanai.

Maijā, kas Eiropas Savienības mājā ir uzņēmējdarbības mēnesis, paredzēti trīs semināri mazajiem un vidējiem uzņēmumiem par Eiropas Savienības finansiālā atbalsta piesaisti. Interesenti seminārus varēs apmeklēt 13.maijā, 20.maijā un 26.maijā.

Pasākumus rīko Eiropas Parlamenta Informācijas birojs un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Foto: europa.eu

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties