#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Informēs par ES atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem
, 2010. gada, 17.maijs, 2010

20. maijā plkst. 13.00 – 17:00 Eiropas Savienības mājā notiks seminārs "Kā attīstīt savu uzņēmējdarbību – informācija par ES atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem". Seminārā uzņēmēji un eksperti dalīsies ar pieredzi ES finansējuma piesaistē.

Seminārā par atbalstu mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanā Latvijā stāstīs Dainis Dembovskis (Latvijas Hipotēku un zemes bankas Atbalsta programmu pārvaldes Atbalsta kredītu departamenta vadītājs). Inese Smildziņa (SEB banka) semināra dalībniekus informēs par Eiropas Investīciju fonda aizdevumu programmu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Savukārt Ivars Golsts (Latvijas Garantiju aģentūras direktors) iepazīstinās ar Garantiju aģentūras piedāvājumu.
Semināra dalībnieki varēs iepazīt arī SIA „GEO200” pieredzi projektu īstenošanā un ES atbalsta piesaistē, par kuru stāstīs Nellija Maļinovska. Uzņēmums veido izglītojošas galda spēles visai ģimenei un pērn izmantoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) piedāvātās iespēja saņemt ES struktūrfondu atbalstu eksporta tirgu apgūšanai.
Par savu dalību seminārā lūdzu informēt pa e-pastu esmaja vai pa tālruni: 67085445.
Eiropas MVU nedēļa
No 25.maija līdz 2.jūnijam Eiropas Komisija koordinē "Eiropas MVU nedēļas" pasākumus 37 Eiropas valstīs. Šī Viseiropas kampaņa ir pilnībā decentralizēta, lai pasākumi un aktivitātes norisinātos iespējami tuvu esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem. Šogad "Eiropas MVU nedēļa 2010” veltīta Eiropas Mazās uzņēmējdarbības akta mērķu realizācijai. Vairāk informācijas: Eiropas MVU nedēļa: http://ec.europa.eu/sme-week.
Ekonomikas ministrija šī mēneša laikā Latvijā organizē desmit dažādus reģionālos seminārus, par ko organizatori paziņoja šodienas preses konferencē. Izvērstāka informācija par pasākumiem: http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=22183&lng=lv
Arī Eiropas Savienības mājā maijā ir uzņēmējdarbības mēnesis, kura laikā paredzēti trīs semināri mazajiem un vidējiem uzņēmumiem par ES finansiālā atbalsta piesaisti. Interesenti varēs apmeklēt seminārus – 13., 20. un 26. maijā. Visi semināri plānoti plkst. 13.00 līdz 17.00 ES mājas sarunu istabā, Aspazijas bulv. 28, 1.stāvs, Rīgā.
Pasākumus rīko Eiropas Parlamenta informācijas birojs un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Pasākumi Eiropas Savienības mājā interesentiem pieejami bez maksas.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties