#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Informēs par sociālo kampaņu "Tu lieto narkotikas, narkotikas lieto tevi"
, 2010. gada, 30.augusts, 2010

Valsts policija Eiropas Savienības (ES) projektā "Jaunieši pret narkotikām" uzsāks sociālo kampaņu "Tu lieto narkotikas, narkotikas lieto tevi"

Par sociālo kampaņu sīkāk paredzēts informēt otrdien, 31.augustā, plkst.11 preses konferencē, informēja VP Preses un sabiedrisko attiecību biroja vecākā inspektore Zane Maskaļonoka.

Pasākumā par projektu "Jaunieši pret narkotikām" un sociālo kampaņu paredzējis informēt VP priekšnieks Valdis Voins, par inovatīvo metožu pielietojumu projektā un sociālajā kampaņā paredzējusi stāstīt Latvijas Atkarības psihologu asociācijas valdes locekle, projekta "Jaunieši pret narkotikām" eksperte narkotiku apkarošanas jautājumos Aelita Vagale, par pretnarkotiku sociālās kampaņas radošajiem risinājumiem paredzējis informēt reklāmas aģentūras "Taivas Ogivly" valdes priekšsēdētājs Edgars Grandāns.

Par VP uzsākto ES projektu "Jaunieši pret narkotikām", sociālo pētījumu izglītības iestādēs Latvijā par jauniešu informētību par narkotiku lietošanas sekām un atbildību paredzējusi stāstīt Maskaļonoka.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: VID

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties