#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jau rīt Latvijas trūcīgajiem iedzīvotājiem sāks dalīt EK pārtikas pakas
, 2010. gada, 25.marts, 2010

Sākot no rītdienas, 26.marta, Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) sadarbībā ar vēl sešām organizācijām Rīgas trūcīgajiem iedzīvotājiem sāks dalīt Eiropas Komisijas (EK) finansētās pārtikas pakas.

Pārtikas pakas tiks dalītas tiem cilvēkiem, kuriem būs derīga izziņa par trūcīgā statusu.

Pārtikas paka paredzēta vienam ģimenes loceklim vai atsevišķi dzīvojošai personai. Tajā būs puskilograms griķu pārslu, kilograms četrgraudu pārslu, puskilograms ātri vārāmo auzu pārslu, 400 grami pankūku miltu, 200 grami vājpiena pulvera, kā arī divi litri piena.

LSK arī informē, ka visā Latvijas teritorijā EK pārtikas paku piegāde un dalīšana tiks nodrošināta pakāpeniski no 29.marta līdz 30.aprīlim un turpināsies visa gada garumā.

Pārtikas pakas tiks dalītas 443 izdales vietās 17 labdarības organizācijās visos Latvijas novados. 344 no šīm vietām pārtikas pakas dalīs Latvijas Sarkanais Krusts.

Plānots, ka pārtikas produktu komplektus saņems 77 146 trūcīgas personas.

Vistrūcīgākie cilvēki saņems pārtikas pakas arī par janvāri un februāri, jo līgums tiek slēgts par pārtikas piegādi 12 mēnešiem.


Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties