#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jaunieši rosina meklēt un atklāt sevī jaunus talantus
, 2010. gada, 18.augusts, 2010

Jau pāris dienas Rīgā var sastapt interesantus, svešvalodās runājošus jauniešus, kuri ar dažādu radošu aktivitāšu palīdzību piesaista vietējo iedzīvotāju uzmanību, kā arī kopīgi strādā pie mākslinieciskiem priekšnesumiem.

Tie ir 36 Eiropas Savienības ietvarprogrammas "Jaunatne Darbībā" projekta "Work It Out" dalībnieki no Vācijas, Polijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Itālijas un Igaunijas, kuri desmit dienu garumā strādās pie ziņojuma izstrādes par to, kā radošs jaunietis var mūsdienu apstākļos atrast savu unikālu vietu dzīvē.

Kā informēja biedrības "Rideit" pārstāve Kristiāna Kalniņa, projekta noslēguma pasākums norisināsies sestdien, 21.augustā, plkst.17 Rīgā, bijušās "VEF" rūpnīcas 5.korpusā. Tajā gaidāmi gan "breakdance" priekšnesumi, gan ekstrēmo sporta veidu šovs, video dienasgrāmata par pieredzi Latvijā, Latvijā zināmu dīdžeju un mūziķu uzstāšanās un grafiti paraugdemonstrējumi. Iespējams, tieši kāds no šiem priekšnesumiem vai pasākumā sastaptajiem jauniešiem dos iedvesmu ikvienam apmeklētājam atklāt sevī jaunus talantus un spējas, pieļauj pasākuma organizatori.

Kalniņa norādīja, ka radošu ideju attīstība jauniešu vidū ir īpaši svarīga šajā ekonomiskās lejupslīdes laikā, kad darba un pašizpausmes iespēju kļūst aizvien mazāk. Starp projekta dalībniekiem ir jaunieši, kurus interesē ielu māksla, "grafiti", "breakdance", ekstrēmie sporta veidi, dīdžeja māksla, mūzika un citas mūsdienīgas radošas izpausmes. Desmit dienu garumā projekta īstenošanas gaitā tiek izstrādātas idejas, kā hobijus un intereses iespējams pārvērst reālā darba tirgus produktā.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: advbt.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties