#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jēkabpilī notiks diskusija "Krīze: samelstais un faktiskais"
, 2010. gada, 02.septembris, 2010

Piektdien, 10.septembrī, plkst. 15:00 Jēkabpilī notiks Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā (turpmāk - EKPL) organizētā diskusija ciklā "Eirodzīve - kāpēc?". Jēkabpils iedzīvotāji ar ekspertiem spriedīs vai šī brīža situācija ir krīze ekonomikas, demokrātijas vai varbūt uzticības jomā, kāda ir indivīda loma un ko katrs no mums varētu darīt un dara krīzes pārvarēšanas labā.

10.septembrī organizētās diskusijas "Krīze: samelstais un faktiskais" mērķis ir dalīties viedokļos, lai apzinātu problēmas un meklētu to iespējamos risinājumus. Sarunu vadīs filozofs prof. Igors Šuvajevs, tajā piedalīsies filozofe Māra Kiope un Latvijas sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkla priekšsēdētāja Inete Ielīte.

"Krīze. Šis vārds tiek nemitīgi lietots vietā un nevietā. Visnotaļ nepārdomāti krīze ir pat nodēvēta par dižķibeli. Bet par kādu krīzi tad tiek runāts - finanšu, ekonomikas, demokrātijas, morāles, uzticības?" jautā I.Šuvajevs.

Diskusija notiks Krustpils novada pašvaldības konferenču zālē (Rīgas ielā 150a). Aicinām ikvienu Jēkabpils iedzīvotāju piedalīties sarunā un izmantot iespēju tikties neformālā gaisotnē, dalīties domās par Latviju Eiropas Savienībā, diskutēt, bagātināt sevi un citus, veidot augsni vērtīgām idejām un paraudzīties uz Eiropas Savienību no cita skatu punkta.

"Eirodzīve - kāpēc?" ir EK pārstāvniecības Latvijā vadītājas Ivetas Šulcas ierosināts diskusiju cikls - neformālas sarunas pie kafijas galda par sabiedrībai būtiskām un aktuālām tēmām, kas saistītas ar Latvijas dalību Eiropas Savienībā.

Diskusiju ciklu vada filosofs, Latvijas Universitātes prof. Dr. phil. Igors Šuvajevs. Sarunās piedalās Latvijā pazīstami cilvēki - viedokļu līderi: eksperti, zinātnieki un politiķi. Sarunu mērķis ir mudināt paraudzīties uz mūsdienu sabiedrību, tās vērtībām un runāt par cilvēku izjūtām Latvijā un Eiropā.

2010. gadā paredzēto diskusiju grafiks un papildus informācija par diskusijām atrodama EK pārstāvniecības Latvijā mājas lapā http://ec.europa.eu/index_lv.htm un .

Papildu informācija: EK pārstāvniecības Latvijā diskusiju cikla "Eirodzīve - kāpēc?" pārstāve Elīna Dreimane

LETA/NOZARE

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties