#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jelgavā diskutēs par indivīdu un valsts savstarpējām attiecībām
, 2010. gada, 29.aprīlis, 2010

Šodien pulksten 17:00 Jelgavā, kafejnīcā "Silva", notiks diskusija par indivīdu un valstisko veidojumu savstarpējām attiecībām "Indivīds un valsts/Latvija un Eiropa".

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā kopš 2006.gada rīko diskusijas par Latvijai un Eiropas Savienībai nozīmīgām tēmām neformālā gaisotnē, kas apvienotas diskusiju ciklā "Eirodzīve - kāpēc?".

Diskusiju ciklu vada filozofs Latvijas Universitātes profesors Igors Šuvajevs. Sarunās piedalās Latvijā pazīstami cilvēki - viedokļu līderi, eksperti, zinātnieki un politiķi. Sarunu mērķis ir mudināt paraudzīties uz mūsdienu sabiedrību, tās vērtībām un runāt par cilvēku izjūtām Latvijā un Eiropā. Sarunā par tēmu "Indivīds un valsts/Latvija un Eiropa" piedalīsies arī Latvijas sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkla priekšsēdētāja Inete Ielīte un Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta senatore Jautrīte Briede.
 

Sarunas ir iespēja tikties neformālā gaisotnē, dalīties domās par Latviju Eiropas Savienībā, diskutēt, bagātināt sevi un citus, veidot augsni vērtīgām idejām un paraudzīties uz Eiropas Savienību no cita skatu punkta.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: ec.europa.eu

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties