#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jelgavnieki meklēs Eiropas atslēgu
, 2010. gada, 05.maijs, 2010

Gatavojoties Eiropas dienai, kas visās 27 Eiropas Savienības dalībvalstīs tiek atzīmēta 9.maijā, "Europe Direct" informācijas centrs Jelgavā no šodienas līdz 7.maijam rīko akciju "Atrodi Eiropas atslēgu!".

Vairākās publiski pieejamās vietās Jelgavā tiks izvietotas kopumā 20 atslēgas ar īpašu piekariņu, uz kura būs attēlots "Europe Direct" informācijas centra logotips un norādīts, kā rīkoties, atrodot šādu atslēgu. Atrastā atslēga piektdien, 7.maijā, no plkst.12 līdz 15 jānogādā "Europe Direct" informācijas centrā. Atslēdzot īpašo Eiropas lādi, būs iespēja saņemt suvenīrus ar "Europe Direct" simboliku. Akcijas organizatori aicina jelgavniekus būt vērīgiem un no 5.maija līdz 7.maijam meklēt atslēgas bibliotēkās, izglītības iestādēs, kultūras centros un kafejnīcās, lai izmantotu iespēju gūt pozitīvas emocijas un saņemt balvas.

"Europe Direct" informācijas centrs rīko un piedalās arī citos Eiropas dienai veltītos pasākumos. Piemēram, šodien centra darbinieki apmeklēs Jelgavas novada Vircavas vidusskolu un Platones pamatskolu, kur skolēniem būs iespēja izmēģināt jauno Eiropas "laimes ratu" un saņemt balvas, atbildot uz viktorīnas jautājumiem. Savukārt rīt "Europe Direct" informācijas centrs kopā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sociālo Zinātņu fakultāti (SZF) Jelgavas pils pagalmā plkst.10 piedalīsies SZF dienu svinīgajā pasākumā, prezentējot Eiropas "laimes ratu" plašākai sabiedrībai, palaižot debesīs krāsainus balonus un kopīgi stādot rozes pils pagalmā.

"Europe Direct" informācijas centrā ikvienam ir iespēja saņemt bezmaksas informatīvos materiālus par dažādām sfērām un nozarēm, kas attiecas uz Latviju kā Eiropas Savienības dalībvalsti.
 

"Europe Direct" informācijas centrs Jelgavā

Foto: freerangestock.com

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties