#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Kā uzsākt uzņēmējdarbību?
, 2010. gada, 12.aprīlis, 2010

Aprīlī, kas Eiropas Savienības mājā ir darba iespēju mēnesis, paredzēti trīs semināri - 14., 22. un 28.aprīlīi - tiem, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību. Semināri „Kā uzsākt savu uzņēmējdarbību – informācija, iespējas un atbalsts jaunajiem uzņēmējiem” domāti pašnodarbinātām personām un jaunajiem uzņēmējiem tiem, kuri vēlas par tādiem kļūt.

"Eiropas Savienība (ES) Latvijai piedāvā vairākas programmas uzņēmējdarbības sākšanai. Līdz pagājušā gada beigām no tās tika izmantota tikai simtā daļa – 11 projekti par aptuveni 200 tūkstošiem latu. Tas rāda, ka šis resurss pagaidām tiek vāji izmantots. Dot informāciju un pamatu atspērienam uzņēmējiem ir viens no svarīgākajiem šībrīža uzdevumiem," uzsver Iveta Šulca, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja.
Visi trīs semināri ar identisku darbakārtību (programma pielikumā) notiks 2010.gada 14., 22. un 28.aprīlī no plkst. 13.00 līdz 17.00 ES mājas sarunu istabā, Aspazijas bulv. 28, 1.stāvs, Rīgā.

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā

Foto: europa.eu
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties