#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Kandavā pie Teteriņu ezera izveidota atpūtas vieta
, 2011. gada, 08.augusts, 2011

Šovasar īstenots projekts "Atpūtas vietas izveide pie Teteriņa ezera Kandavā", kuru Kandavas novada dome pagājušā gada vasarā izstrādāja un iesniedza biedrībā "Kandavas partnerība".

Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Gudriķe aģentūrai LETA skaidroja, ka pie Teteriņa ezera vienmēr ir bijusi peldvieta, kur Kandavas iedzīvotāji labprāt veldzējušies karstajās vasaras dienās. Tomēr iecienītā peldvieta nekad nav bijusi labiekārtota.

Tagad, īstenojot projektu, ir izveidota sakopta atpūtas vieta ar izbūvētu pludmali, ir atvestas baltās jūrmalas smiltis un uzlabota ezera grunts pie peldvietas, uzstādīta koka laipa un laukakmens galds ar soliem, kur apsēsties un nolikt mantas. Uzstādītas arī pārģērbšanās kabīnes, tualetes un atkritumu urnas.

Iepriekš Kandavā speciāli izveidota peldvieta bija tikai stadiona peldbaseins un par labiekārtoto atpūtas vietu pie Teteriņu ezera no iedzīvotājiem saņemtas labas atsauksmes, informēja Gudriķe.

Projekts īstenots Eiropas Zivsaimniecības fonda pasākuma "Teritoriju attīstības stratēģiju īstenošana" ietvaros par 6271 latu, kur 75% no projekta attiecināmajām izmaksām finansē Eiropas Zivsaimniecības fonds, bet 25% ir Kandavas novada domes līdzfinansējums.

Nozare.lv / LETA

Foto: kandava.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties