#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Kāpēc studenti kļūst par „inteliģentiem bezdarbniekiem”? On-line debate ceturtdien, pl.11:00 www.esmaja.lv
, 2010. gada, 17.marts, 2010

Varbūt paši studenti vainīgi, jo sagaida, ka pēc Universitātes viņiem kāds nodrošinās darbu, nevis rada savas kompānijas? Varbūt pasniedzēji māca pārāk daudz klasiskās zinātnes nevis praktiskas lietas?

Varbūt darba devēji paši īsti nezina ko prasīt no augstskolām? Ja Tev nav skaidras atbildes, pievienojies un www.lu.lv tiešraides debatēs no LU Karjeras dienām CETUTRDIEN 18. martā 11.00!

Diskusijas mērķis ir veidot dialogu starp partneriem - augstskolu pārstāvjiem, darba devējiem, apvienību pārstāvjiem un dalīties pieredzē par jau esošu sadarbību un jaunu sadarbības veidu attīstīšanu, veicinot jauno speciālistu iespējas darba tirgū.

Latvijas Universitāti diskusijā pārstāvēs mācību prorektors prof. Juris Krūmiņš, LU Datorikas fakultātes dekāns prof. Juris Borzovs, LU Studentu servisa Direktora vietniece informācijas un konsultāciju lietās Inta Jaunzeme. Diskusijā piedalīsies Latvijas Investīciju attīstības aģentūras investīciju projektu departamenta Projektu attīstības nodaļas vadītājs Viesturs Zeps un Nodarbinātības valsts aģentūras Karjeras metodikas un klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Dita Lūka. Darba devēju viedokli paudīs ECR Baltic organizācijas pārstāve, SIA "Unilever Baltic LLC" Klientu attīstības atbalsta vadītāja Nadežda Naumenko un Tulkošanas biroja "Skrivanek Baltic" direktore Aiga Veckalne. Savukārt, studentu pusi pārstāvēs Latvijas Studentu apvienības prezidents Edgars Bērziņš un Latvijas Universitātes Studentu Padomes pārstāvji Mārtiņš Līdaka, Dace Ieviņa, Maija Demitere. Diskusiju moderēs   redaktors Ansis Bogustovs

Paralēli šim pasākumam Latvijas Universitātes centrālajā ēkā, Raiņa bulv. 19, Mazajā Aulā no plkst. 11.00-15.00 notiks izstāde, kuras laikā studenti varēs saņemt konsultācijas par prakses, brīvprātīgā un patstāvīgā darba iespējām un uzzināt vairāk par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanā, dalību projektos un neformālo izglītību. Izstādes laikā jauniešiem būs iespēja konsultēties par darba dokumentācijas – Curriculum Vitae (CV) un pieteikuma vēstules – sagatavošanu latviešu un angļu valodā, kā arī par atbalsta veidiem jaunajiem pētniekiem. Savukārt OPEN auditorijā no plkst. 11.30 līdz 14.15 studenti un interesenti tiek aicināti uz lekcijām, kurās dažādu profesionālo jomu eksperti informēs par aktualitātēm darba tirgū.
Sīkāk par „Karjeras iespēju dienu 2010” pasākumiem uzziniet: www.kid.lu.lv

Papildu informācija:
Rita Tālmane,
Latvijas Universitātes Studentu servisa
Karjeras centra projektu vadītāja
Tālr.: 67034409
E-pasts: Rita.Talmane@lu.lv

foto no: telegraph.co.uk

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties