#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Konference "Lisabonas līgums: ar skatu nākotnē"
, 2010. gada, 16.aprīlis, 2010

Ārlietu ministrijā notiek konference "Lisabonas līgums: ar skatu nākotnē".
2009. gada 1.decembrī spēkā stājās Līgums par Eiropas Savienības darbību (Lisabonas līgums). Lisabonas līgums aizstāj līdzšinējos ES pamatlīgumus, likvidējot Eiropas Savienības pīlāru struktūru. Tas vienlaikus palielina Eiropas Parlamenta un nacionālo parlamenta lomu, izveido Eiropas Ārējās darbības dienestu.

Tā kā par Lisabonas līguma normu interpretāciju ES institūciju un dalībvalstu administrāciju starpā nav pilnībā vienotas izpratnes, konference palīdzēs raisīt diskusiju tiesību nozares profesionāļu vidū par Lisabonas līguma ietekmi uz Latvijas un Eiropas tiesību sistēmu.

Konference domāta gan valsts pārvaldes iestāžu juristiem, gan praktizējošiem juristiem, žurnālistiem, ES jautājumu ekspertiem.

KONFERENCES PROGRAMMA

Saistībā ar Islandes vulkāna izvirduma radīto gaisa telpas slēgumu daļa runātāju piedalīsies videokonferences režīmā. Tādējādi nav iespējams precīzi paredzēt lapā translētā konferences videoieraksta kvalitāti. Iespējamas arī nelielas izmaiņas konferences programmā. Pateicamies par sapratni!
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties