#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Konkursa "Ideju kauss 2010" 2.kārtā sacentīsies 148 inovatīvas biznesa idejas
, 2010. gada, 24.augusts, 2010

Inovatīvo biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2010" 2.kārtā dalību turpinās 148 perspektīvākās un inovatīvās biznesa ideja, aģentūru LETA informēja projekta pārstāve Eva Skujiņa.

No saņemtajām 2.kārtas dalībnieku idejām 98 ir saistītas ar jaunu inovatīvu produktu vai risinājumu ražošanu, 50 saistītas ar jaunu inovatīvu pakalpojumu sniegšanu. No tām 20 idejas saistītas ar informāciju komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu (IKT).

Šī gada konkursa speciālajai nominācijai "EKO inovācijas ideja" patlaban kvalificējas 31 ideja. Pārējo saņemto ideju spektrs ir ļoti plašs - sākot ar dažādu video pamācību veidošanu un beidzot ar elektroenerģijas ražošanu.

2.kārtas dalībniekiem šodien bija iespēja piedalīties biznesa plānu izstrādes seminārā, bet 25.augustā būs iespēja apmeklēt finanšu analīzes semināru, 26.augustā - par mārketingu un 23.septembrī - par prezentācijas sniegšanu. Dalībniekiem tiks nodrošinātas arī mentoru konsultācijas, lai sagatavotu biznesa plānu un tā prezentāciju ekspertu žūrijai.

Dalībniekiem, kas nav tikuši 2.kārtā, un pārējiem interesentiem būs iespēja vērot semināru tiešraides mājaslapā "www.idejukauss.lv".

Konkursa "Ideju kauss 2010" noslēguma ceremonija notiks šā gada 6.oktobrī.

Biznesa ideju konkursu "Ideju kauss 2010" organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu.

Konkurss tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projektā "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma", to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties