#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Krāslavas vēsturiskajam centram jauns tēls
, 2010. gada, 20.jūlijs, 2010

Šonedēļ tiek pabeigti darbi Krāslavas pilsētas vēsturiskajā centrā un gan 18.novembra laukums, gan tam pieguļošās ieliņas būs ieguvušas jaunu tēlu.

Centrālā laukuma labiekārtošanas tehniskā projekta autores ir Ineta Danovska un Raisa Bažukova, bruģa seguma ieklāšanu, apgaismojuma elementu un soliņu uzstādīšanu, kā arī apzaļumošanu veica SIA „BORG” un SIA „Krāslavas ūdens”.

Darbi ir pabeigti kā plānots, līdz pilsētas svētkiem, un 16.jūlija vakarā, pēc svētku ieskandināšanas koncerta pilsētas estrādē, ir plānots atklāt centra „rozīnīti” – strūklaku „Buru laiva”, kuras autors un darbu veicējs ir SIA „Platpirs”.

Pēc svētkiem turpināsies darbi Krāslavas pils kompleksā, kur tiek veikta parka grotas rekonstrukcija un centrālo vārtu un žoga posmu remonts.

Krāslavas vēsturiskajā centra rekonstrukcija tiek veikta pārrobežu projektā „Jaunas kvalitātes tēla un infrastruktūras attīstība attālās pierobežas pilsētās Zarasos un Krāslavā” („New Quality Image”), kas tiek realizēts Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā. Projektu īsteno Zarasu (Lietuva) rajona padome un Krāslavas novada dome.

Avots: Ināra Dzalbe, projekta koordinatore, www.karsava.lv

Foto: www.karsava.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties