#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Krievijas tirdzniecības tīkli interesējas par Latvijas pārtikas ražotājiem
, 2010. gada, 15.septembris, 2010

Starptautiskajā pārtikas izstādē "World Food Moscow 2010" interesi par Latvijas uzņēmumiem izrādījuši Krievijas tirdzniecības tīkli "X5", "Magnolija", "Diksi", "Alije parusa" un citi, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja biedrības "Mārketinga padome" pārstāve Andra Ūdre.

"Brauciens nav veltīgs, jo Latvijas kopstendu apciemojuši un interesi par uzņēmumiem izrādījuši vairāki lielie Krievijas tirdzniecības tīkli. Arī žurnāls "Dairy news" gatavs atspoguļot Latvijas uzņēmumu dalību un pārstāvētos uzņēmumus," stāsta biedrības "Mārketinga padome" direktore Ingūna Gulbe.

Kā ziņots, izstādē piedalās dārzeņu un augļu pārstrādes uzņēmums SIA "Pure Food", gaļas pārstrādes uzņēmums SIA "Rēzeknes gaļas kombināts", želejas konfekšu ražotājs SIA "Lipo", kultivēto dzērveņu audzētājs SIA "Lienama Alūksne", pārtikas piedevu un garšvielu ražotājs SIA "Velte-L", kartupeļu čipsu ražotājs SIA "Pērnes L", medus ražotājs SIA "Vinnis", zemnieku saimniecība - ogu un stādu audzētāji "Dižoga", kā arī piena pārstrādes uzņēmums AS "Rīgas piena kombināts". Līdzdalībai izstādē šie uzņēmumi ir saņēmuši finansiālu atbalstu no biedrības "Mārketinga padome", Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta un Zemkopības ministrijas.

Ikgadējā izstāde "World Food Moscow" tiek rīkota kopš 1992.gada ekspocentrā "Krasnaja Presnja" un ir Krievijas lielākā starptautiskā pārtikas izstāde ar iedibinātām tradīcijām un reputāciju. Izstāde tiek rīkota septembra vidū, kad tiek slēgti nozīmīgi pārtikas piegādes vienošanās līgumi un veidoti sadarbības plāni nākamajam gadam.

Izstādes kopējā platība ir 36 000 kvadrātmetru, tajā tiek pārstāvēti 50 nacionālie paviljoni un vidēji tiek noslēgti 60 000 starptautisko līgumu.

Izstāde piedāvā konditorejas izstrādājumus, dažādus dzērienus: bezalkoholiskus - tēju, kafiju un alkoholiskus - alu, vīnu un citus, piena produktus, gaļas izstrādājumus, augļus un dārzeņus, zivis un jūras produktus, konservus un pusfabrikātus, piedevas un garšvielas, medu, bērnu pārtiku, pārtikas piedevas, tirdzniecības un tehnoloģisko aprīkojumu un iepakojumus.

Izstāde "World Food Moscow" turpināsies līdz 17.septembrim.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties