#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Kuldīgā notiek pirmais seminārs uzņēmējiem ciklā "Soli pa solim"
, 2010. gada, 27.maijs, 2010

Šodien Kuldīgas novada domes Mārtiņa zālē notiek pirmais seminārs interaktīvās informēšanas kampaņas uzņēmējdarbības attīstībai un konkurētspējas celšanai ES vienotā tirgū "Soli pa solim".

Kopumā projektu veido trīs posmi:
1) uzņēmēju aptauja, kurā tie izzināts, kuri konkurētspējas aspekti ir svarīgākie (www.solipasolim.insbergs.lv);
2) interneta vietnes izveidošana (specifika - nepārtraukta informācijas papildināšana, speciālistu konsultācijas, iespēja meklēt sadarbības partnerus tepat, Latvijā, kā arī iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu uzņēmējdarbības attīstības jomā utt.) (www.solipasolim.esmaja.lv). Šajā interneta lapā savā pieredzē dalīsies uzņēmēji, uz jautājumiem atbildēs dažādu nozaru eksperti. Tajā būs aktuālas ziņas uzņēmējiem, foto un video sižeti no semināriem, kā arī iespēja pieteikties nākamajam semināram un semināru prezentācijas materiāli;
3) bezmaksas semināri reģionos, kuros ar uzņēmējiem runās un idejas attīstīs ne tikai eksperti, bet paši uzņēmēji, kuri dalīsies pieredzē par to, kas ir svarīgākais: ideja, apņēmība vai finanses? Kā attīstīt uzņēmumu arī tagad, ne vieglajos laikos? Kā nezaudēt cerības? Kā meklēt iespējas ideju realizācijai? Semināru galvenais uzstādījums ir tāds, ka eksporta pamatakmens ir konkurētspēja.

Nākamie semināri notiks – 2.jūnijā Valmierā, 10. jūnijā Liepājā. Semināru cikls turpināsies rudenī ar bezmaksas semināriem vēl četrās Latvijas pilsētās.

Projektu finansē no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Tās mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties