#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Labdien mūsmājās!
, 2009. gada, 03.jūnijs, 2009

Katru dienu nāku uz darbu Eiropas Savienības mājā. Tā ir mājvieta Eiropas Parlamentam, Eiropas Komisijai un ES informācijas bibliotēkai – pavisam mēs te esam aptuveni 25 darbinieku. Pērn ES māju apciemojuši ap 5000 cilvēku – te notikušas 176 dažādas diskusijas vai semināri par sabiedrībai svarīgām ES tēmām.

Nākamgad Eiropas māja kļūs vēl plašāka, pamanāmāka un apmeklētājiem draudzīgāka. Paredzēts, ka tad 1.stāvā būs noslēgusies informācijas punkta iekārtošana, paplašinot telpas diskusijām un izstādēm, un, pats galvenais, rodot ikvienam nācējam viegli pieejamu informācijas gūšanas vietu par ES jautājumiem.


Cilvēki, kas meklē informāciju par Eiropas Savienību, apgalvo, ka var atrast nepieciešamo, savukārt vienaldzīgie neinteresējas. Informācijas par ES Latvijā patiesi ir daudz, un tā ir pieejama – tāpēc es aicinu būt aktīviem un izmantot informāciju savā labā. Manuprāt, eiropesimists patiesībā ir slikti informēts eirooptimists.


Demokrātija nebeidzas ar vēlēšanām. Demokrātijā cilvēkam būtu jājūtas vajadzīgam un iesaistītam. Latvijai ir nepieciešams pastāvīgs dialogs ar sociālajiem partneriem, nepieciešama aktīva iedzīvotāju iesaiste, garantējot viņiem iespēju izteikt viedokli, tikt uzklausītiem un saņemt atbildes. Šī tīmekļa vietne gan piedāvā ieskatu notikušajās diskusijās par visdažādākajiem ES jautājumiem un Latvijas dalību ES, gan dod iespēju ikvienam virtuālās ES mājas apmeklētājam diskusijās iesaistīties.


Mans vēlējums ir: gribēt zināt un piedalīties, jo zināt nozīmē iegūt! Šī ir jūsu iespēja nākt uz virtuālo Eiropas Savienības māju – portālu , kura apsaimniekošana uzticēta redaktoram Ansim Bogustovam un starptautiskajai komunikāciju aģentūrai " Hauska & Partner" kopā ar SIA "First Intelligence". Uz tikšanos!

/>/>/>
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties