#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Latvija un Austrija sadarbosies darba tirgus attīstības veicināšanā
, 2010. gada, 27.aprīlis, 2010

Austrija un Latvija līdz 2012.gada beigām plāno veicināt abu valstu darba tirgu attīstību, parakstot vienošanos par sadarbību šai jomā, informēja Labklājības ministrijā (LM).

Vienošanās paredzēs informācijas un pieredzes apmaiņu par darba tirgus politiku, darba tiesiskajām attiecībām, lēmumu pieņemšanas procesiem šajā jomā, darba aizsardzības normatīvo regulējumu, esošo institucionālo struktūru un pakalpojumiem valstu nacionālā, reģionālā un vietējā līmenī. Tāpat paredzēts līdzdarboties Eiropas un citu starptautisku programmu īstenošanā.

Galvenokārt sadarbība notiks, apmainoties ar informatīviem materiāliem, dokumentiem un publikācijām, organizējot seminārus un darba grupas, ekspertu savstarpējas konsultācijas un konferences, kas notiks abās valstīs. Bez tam plānota abu pušu iestāžu darbinieku, kas atbild par saistītiem jautājumiem, apmācība, skaidro LM.

Labklājības ministrs Uldis Augulis uzsver, ka labai valstu sadarbībai darba tirgus un darba attiecību jomā ir liela nozīme. Informācijas apmaiņa par darba tirgus politikas izstrādēm, pieredze, ieviešot nodarbinātības veicināšanas pasākumus un veicot analīzi darba tirgus jomā, apliecina Latvijas interesi būt par uzticamu partneri sakārtotā darba tirgū, norāda ministrs.

Vienošanos šodien parakstīs labklājības ministrs Augulis (ZZS), kurš patlaban atrodas darba vizītē Vīnē, un Austrijas Federatīvās Republikas Darba, sociālo un patērētāju aizsardzības lietu ministrs Rūdolfs Hundstorfers.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties