#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Latvijas - ASV sadarbība turpinās ar "Ražotāju dienām"
, 2010. gada, 23.augusts, 2010

Ārlietu ministrija un Aizsardzības ministrija sadarbībā ar ASV vēstniecību Rīgā un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru organizē "Ražotāju dienas", kas norisināsies no 14. līdz 17.septembrim Latvijas Kara muzejā, Rīgā.

14. un 15.septembrī ASV Aizsardzības loģistikas aģentūra (U.S. Defense Logistics Agency (DLA)) un ASV Vispārējā dienesta administrācija (U.S. General Services Administration (GSA)) informēs par reģistrēšanās un dalības iespējām ASV valdības iepirkumos operācijām Latvijā, Afganistānā, Eiropā u.c. Prezentācijas notiks angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Pirms prezentācijām katram uzņēmumam būs iespēja izvietot apskatei savus produktus. Produktu paraugu izstādīšana jāpiesaka savlaicīgi (skatīt pieteikuma anketu).

Prezentāciju sesijas noslēgumā - 14.septembra pēcpusdienā, 15.septembrī no rīta - Latvijas ražotāji varēs reģistrēties 30 minūšu individuālajām konsultācijām ar DLA un GSA, kuru laikā būs iespēja prezentēt savus produktus un uzdot jautājumus par iepirkuma procedūru. Tikšanās laikā SADARBĪBAS LĪGUMI NETIKS SLĒGTI. Tomēr uzņēmējiem ir jābūt gataviem detalizēti raksturot uzņēmuma darbību un ražoto produkciju. Individuālās konsultācijas notiks no 15. līdz 17. septembrim Latvijas Kara muzejā. Tās būs angļu valodā un uzņēmumiem pašiem nepieciešamības gadījumā ir jānodrošina tulks.
"Ražotāju dienās" aicināti piedalīties Latvijas ražotāji, kas piedāvā šādus produktus:

• Ūdens, augļu sulas u.c. dzērieni iepakojumos;
• Pārtika:
o svaigi augļi un dārzeņi;
o maizes izstrādājumi un sausie makaronu izstrādājumi;
o citi iesaiņoti/apstrādāti produkti, kas piemēroti ēdnīcām;
o lūdzu ņemt vērā, ka GAĻAS PRODUKTU iepirkumi šajā reizē netiks izskatīti.
• Celtniecības materiāli un aprīkojums, t.sk.:
o Kokmateriāli;
o Metāla produkti (metālizstrādājumi, metāla konstrukcijas, paneļi u.c.);
o Drošības, glābšanas, uguns un avārijas gadījumu aprīkojums;
o Uzglabāšanas konteineri un noliktavu aprīkojums;
o Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas produkti, cauruļvadu sistēmas, polivinilhlorīda (PVC) materiāli;
o Elektropiederumi;
o Smagā tehnika;
• Sanitārie un tīrīšanas līdzekļi;
• Personiskās higiēnas līdzekļi;
• Papīra produkti u.c. biroja piederumi.
Pieteikšanās "Ražotāju dienām" ir bezmaksas, bet tā ir jāveic iepriekš, aizpildot pieteikuma anketu angļu valodā, kas ir atrodama Ārlietu ministrijas mājas lapā. Reģistrācija ir jāveic līdz 6.septembra darba dienas beigām. DALĪBNIEKU SKAITS IR IEROBEŽOTS. Gadījumā, ja būs pieteikušies vairāk dalībnieku, kā vieta atļauj, dalībnieki tiks atlasīti, pamatojoties uz augstāk minētajiem kritērijiem. Jautājumu gadījumā, lūdzu vērsties Ārlietu ministrijā, zvanot pa tālr. 67016379 vai rakstot e-pastu uz: industry.days@mfa.gov.lv.
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties