#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Līdz Zemītei varēs aizbraukt pa asfaltu
, 2010. gada, 03.septembris, 2010

Ceļu būves firma SIA «Tilts» no Rīgas rekonstruē ceļa Tukums-Kuldīga posmu no vietas pirms Grenčiem, kur asfalts beidzas, līdz Zemītei. Ceļu taisno, paplatina, vietām rok dziļāk, paceļ augstāk. Darbu veic par Eiropas Savienības līdzekļiem.

Darbu izmaksas - ap 2 miljoniem latu. Bet Grenčos nācās dzirdēt arī ceļu būvētājiem veltītus pārmetumus. Viņi, lūk, raiti nestrādājot. Nereti ceļš stāvot dīkā. Darbiniekus neredzot. Bet braucējiem pārvietošanās ir apgrūtināta. Pie Grenču skolas mums līdzās apstājās tālsatiksmes autobuss. Šoferis atvēra durvis. Teica, lai aizbraucot tālāk uz Zemītes pusi. Tur ceļš neizbraucams. Tik neizbraucams, ka, iespējams, autobusu satiksmi nāksies pārtraukt. Darba vadītāja palīgs Mārtiņš Liepa paskaidroja: "Darbu kavē tas, ka projekts pavirši izstrādāts. Tajā nav ņemta vērā ceļa grunts, kāda tā ir šeit. Te ir māls, un mūsu darbu tas apgrūtina. Strādājam kopš maija. Ceram, ka paredzētajā laikā - nākamā gada jūlijā - ceļš būs gatavs. Ar asfalta segu, ko paši arī ieklāsim. Satiksme vietām ir ierobežota. Tā arī turpmāk notiks. Ceļš slēgts netiks. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!"

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties