#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Liepājā nākamnedēļ piestās burinieks "Briggen Tre Kronor"
, 2010. gada, 02.septembris, 2010

Viens no skaistākajiem šā laikmeta kuģiem šoruden apceļo Baltijas jūru, lai pievērstu sabiedrības uzmanību ekoloģiskiem jautājumiem, dabas aizsardzībai un jūras atveseļošanai. Nākamotrdien, 7. septembrī, tas viesosies arī Liepājas ostā.

Kuģa kapteinis aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus uz Promenādi, kur "Briggen Tre Kronor" pietauvosies otrdienas, 7. septembra, rītā, un no pulksten 12 līdz 15 tas būs atvērts visiem interesentiem.

Liepājas iedzīvotāji un ģimenes ar bērniem tiek aicinātas apmeklēt burinieku, lai iepazītos ar kuģi, satiktos ar Pasaules dabas fona pārstāvi Pandu un uzklausītu padomus, kā pasargāt Baltijas jūru no bojāejas. Apmeklētāji par pareizām atbildēm uz jautājumiem par Baltijas jūru tiks cienāti arī ar saldumiem.

Īpaši tiek gaidīti skolēni, kuriem šī būs iespēja ne vien apskatīt, aptaustīt un izstaigāt vēsturisku burukuģi, bet arī saprotamā veidā uzzināt par veidiem, kā katrs no mums var palīdzēt Baltijas jūrai kļūt tīrākai. Kuģis Liepājas ostā uzkavēsies līdz pulksten 21.

"Briggen Tre Kronor" jeb baltais burinieks, kas tapis pirms vairāk nekā 100 gadiem, daudzus gadus pavadīja, nogrimis jūras dzelmē, līdz, entuziastu izcelts un atjaunots, atkal ieraudzīja dienas gaismu. Kopš tā laika kuģa burās atkal pūš Baltijas jūras vēji, kamēr tā apkalpe interesentiem demonstrē ne vien autentisku burāšanas pieredzi, bet arī vērš uzmanību uz ekoloģiskajām problēmām, kas skar mūs visus.

REKURZEME.LV

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties