#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Līvānu novada skolēni iepazīsies ar inovatīviem uzņēmumiem
, 2010. gada, 07.septembris, 2010

Šonedēļ, 8.septembrī un 10.septembrī, Līvānu 1.vidusskolas un Jaunsilavu pamatskolas skolēniem un pedagogiem būs iespēja viesoties uzņēmumā SIA "Z-Light", iepazīties ar optisko šķiedru ražošanas procesu un iztaujāt uzņēmējus, aģentūru LETA informēja Līvānu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Kraukle.

Tādu pašu iespēju Rožupes pamatskolas skolēniem un viņu pedagogiem piedāvās arī uzņēmums SIA "Līvānu karbons", kas, izmantojot augstu tehnoloģiju iekārtas, ražo kvalitatīvas kokogles.

Tikšanos laikā uzņēmumu pārstāvji vedīs skolēnus ekskursijā pa savu uzņēmumu, iepazīstinās ar savu uzņēmējdarbības veidu, uzņēmuma darbību ietekmējošiem mikro un makrovides faktoriem, izaicinājumiem, ar ko uzņēmums sastopas sarežģītu ekonomisko apstākļu laikā, sasniegumiem, kā arī iesaistīsies diskusijās par uzņēmējdarbības jautājumiem.

Projekta mērķis ir mazināt negatīvos stereotipus par uzņēmējdarbību pedagogu un skolēnu vidū, veicināt pamata un vidējās izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu informētību par inovatīviem komercuzņēmumiem Latvijā, to darbības pamatprincipiem, tehnoloģiju attīstības līmeni, kā arī risinājumiem uzņēmējdarbības izaicinājumu pārvarēšanā.

Pasākumi tiek īstenoti projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" aktivitātē "Latvijas skolu izglītojamo intereses par inovatīviem uzņēmumiem rosināšanas pasākumi", ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

LETA/ NOZARE.LV

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties