#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Nākamnedēļ notiks premjera Dombrovska un eksprezidentes Vīķes-Freibergas tikšanās
, 2009. gada, 13.novembris, 2009

Pirmdien, 16.novembrī pulksten 14.00, Ministru kabinetā (MK) notiks Ministru prezidenta Valda Dombrovska un Latvijas kandidātes Eiropas Savienības (ES) prezidenta amatam, bijušās Latvijas Valsts prezidentes Vairas Vīķes - Freibergas divpusēja tikšanās.

V.Dombrovskis ar V.Vīķi - Freibergu pārrunās Latvijas nacionālo pozīciju 19.novembrī gaidāmajai Eiropadomes ārkārtas sēdei, kurā tiks lemts par ES vēsturē pirmā prezidenta izvirzīšanu.

Ministru prezidents jau iepriekš paudis uzskatu, ka V.Vīķes - Freibergas kandidatūra ir viena no spēcīgākajām Eiropā, viņa ir starptautiskajās aprindās labi atpazīstama un cienīta politiķe, kura iemantojusi daudzu citu valstu līderu atbalstu un simpātijas. Par atbalstu V.Vīķes - Freibergas kandidatūrai ES prezidenta amatam vienojušies Valsts prezidents Valdis Zatlers, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ārlietu ministrs Māris Riekstiņš.

Pēc abu pušu sarunas MK preses konferenču telpā notiks V.Dombrovska un V.Vīķes-Freibergas kopēja preses konference.

Ziņa sagatavota pēc Ministru prezidenta Preses sekretāres informācijas

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties