#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Negaiss bez elektrības atstājis 3353 "Latvenergo" klientus
, 2010. gada, 17.augusts, 2010

Pēc negaisa vakar vakarā bez elektrības piegādes palikuši 3353 AS "Latvenergo" klienti, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Latvenergo" Ārējās komunikācijas daļas projektu vadītāja Ilvija Līvmane.

Līvmane stāsta, ka 20 kilovatu tīklā visā valsts teritorijā bez sprieguma ir 167 transformatoru apakšstacijas un koncerna meitasuzņēmuma AS "Sadales tīkls" tehniskie speciālisti strādā pie elektrolīniju bojājumu apzināšanas un novēršanas.

Nakts laikā elektroenerģijas piegādes pārtraukumi bija radušies Tukumā, kur bez pakalpojuma bija aptuveni 600 mājsaimniecību, Liepājā - 242, Kuldīgā - 568 un Rīgā - 72.

"Sadales tīkla" Ziemeļu reģionā, kur 0,4 kilovatu un 20 kilovatu tīklos pagājušās nedēļas laikā novērsti vairāk nekā 500 bojājumi, darbs nav apstājies. Madonas apkārtnē, kuru pagājušajā nedēļā vētra bija skārusi visspēcīgāk, bez sprieguma 20 kilovatu tīklā joprojām ir 18 lietotāji. Šajā apkārtnē strādā 20 "Sadales tīkla" tehnisko darbinieku brigādes un astoņas darbuzņēmēju brigādes.

Elektroenerģijas piegādes atjaunošanas darbus, it īpaši Ziemeļvidzemes mežainajos apvidos, sarežģī lauztie koki, kas bez speciālas meža tehnikas daudzviet nav novācami.

"Tiek prognozēts, ka vidējā sprieguma darbi tiks pabeigti šodien, bet situācijā, kad vērojami tik nepastāvīgi laika apstākļi, precīzu prognozi, kad tieši tiks pabeigta visu bojājumu novēršana, ir grūti sniegt. Zināms, ka tas notiks šīs nedēļas laikā," prognozē Līvmane.

Tāpat "Latvenergo" pārstāve norāda, ka kopumā dabas stihijas izraisīto seku likvidēšanā piedalās vairāk nekā 200 tehnisko spēku brigādes, kuras darbu veica arī pagājušajā nedēļas nogalē.

Daugavpils apkārtnē strādā 25 brigādes, Preiļos - deviņas "Sadales tīkla" brigādes un viena darbuzņēmēju brigāde.
LETA/ NOZARE

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties