#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
No 12:30 telefonakcijā "Eiroinfo" - Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica
, 2010. gada, 08.jūnijs, 2010

http://www.eiroinfo.esmaja.lv jautājumus, tūlīt saņemot atzītu ekspertu un speciālistu atbildes.

Tuvojoties vasarai, aizvien aktuālāki jautājumi: kā jauniešiem atrast darbu? Kādas ir manas iespējas braukt un strādāt citās valstīs? Kādas ir ES programmas darbaspēka mobilitātei utt. Tāpēc pirmā telefona akcija- nodarbinātības politika Eiropas Savienībā, darba spēka mobilitātes iespējas, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) u.c. ar nodarbinātības politiku saistīti jautājumi.

Pirmajā akcijā piedalīsies un uz iedzīvotāju jautājumiem gan telefoniski, gan internetā atbildēs Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica. Akcijas laiks: 8.jūnijs no pulksten 12.30- 13.30. šajā laikā un arī pēc tam tiks atbildēts uz visiem interesentu jautājumiem.

Jautājumus jau iepriekš varat iesūtīt, aizpildot jautājumu sadaļu http://www.eiroinfo.esmaja.lv, kā arī sūtīt tos uz e-pastu: redakcija , kā arī, zvanot uz tālruni 67211111!

Jautājumu un atbilžu uzdošanu un sagatavošanu varēs vērot arī tiešsaistē .

Telefonakcijas "EIROINFO" ir plānots turpināt, tās paredzētas otrdienās no pulksten 12.30-13.30. Tā sāksies tūlīt pēc LR2 raisījuma "Eiroinfo".

Foto: www.travelise.com

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties