#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Noslēgusies trešā izstāde „Eiropas pilsētas Latvijas mākslinieku gleznās”
, 2010. gada, 01.jūnijs, 2010

Ar skatītāju balsojumu par simpātiju noslēgusies trešā izstāde „Eiropas pilsētas Latvijas mākslinieku gleznās”, kas vienlaikus darbus eksponēja Eiropas Savienības mājā un Agijas Sūnas galerijā.

Eiropas Komisijas pārstāvniecības un Agijas Sūnas mākslas galerijas organizētā nu jau tradicionālā gleznu izstāde visu maija mēnesi piedāvāja interesentiem 32 mākslinieku darbu kolekciju. Dažādās Eiropas pilsētās pieredzētais, piedzīvotais vai izjustais allaž rosinājis mākslinieku radošo darbu.
Triju gadu laikā apkopotas, turpat 100 gleznas par ceļojumu tēmu skatāmas arī katalogos. Savukārt izstādes apmeklētāji, atpazīstot gleznās personīgās izjūtas un pieredzi, izteica savu uzslavu kādai no gleznām. Visvairāk skatītāju balsu saņēmušā darba autors ieguva balvu - Eiropas Komisijas pārstāvniecības dāvātu velosipēdu. Un tā ar velosipēdu pa Eiropu šovasar brauks JĀNIS ZIŅĢĪTIS, gleznas „Latvijas zvirbuļi Londonā“ autors.
Izstādes apmeklētāju uzmanību un simpātijas izpelnījās arī vairāku citu gleznotāju darbi, īpaši – Annas Baklānes „Ilgas pēc Florences“ un Laura Mīlbreta „Kuldīgas dedzinātājs“.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties