#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Noslēgusies Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” rekonstrukcija
, 2010. gada, 26.jūlijs, 2010

Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis” noslēgušies pērn uzsāktie rekonstrukcijas darbi, kas tika veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta „Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” rekonstrukcija” ietvaros. Rekonstruēto ēku svinīgi atklās 31.augustā plkst. 9, kad mazuļi pēc vasaras brīvdienām atkal būs uzsākuši savas gaitas „Sprīdītī”.

Rekonstrukcijas ietvaros tika veikta ēkas paplašināšana, celtas piebūves grupu telpām un sporta zālei, veikta teritorijas labiekārtošana un iekārtu modernizācija. Pēc rekonstrukcijas PII „Sprīdītis” pieejama arī cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

PII „Sprīdītis” vadītāja Sarmīte Indriksone stāsta, ka rekonstrukcijas laikā paveikts daudz, radīta bērniem draudzīga vide. „Priecājamies, ka jauno mācību gadu varēsim uzsākt gaišā, modernā un drošā pirmsskolas izglītības iestādē. Īpašu pārsteigumu bērniem sagādās labiekārtotie rotaļu laukumi un piebūve pie sporta zāles, kuru nosaucām par „Sprīdīša taku”. 31.augustā svinīgi griezīsim lentu un teiksim paldies visiem projektā iesaistītajiem cilvēkiem. Šo mācību gadu uzsāksim arī kā lielākā pirmsskolas izglītības iestāde Valmierā,” stāsta Sarmīte Indriksone.

Pēc rekonstrukcijas darbiem vairāk kā 50 bērniem tagad būs iespēja uzsākt savas gaitas „Sprīdītī”. Paplašinātas arī darba vietas, pašreizējam kolektīvam piepulcinot jaunus pedagogus un tehniskos darbiniekus.

Jau ziņots, ka projekta „Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” rekonstrukcija” kopējās izmaksas ir Ls 1124106, no tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums ir Ls 924 838,97.

Avots: www.edruva.lv

Foto: www.valmiera24.lv

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties