#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Notiks konference „ES līdzfinansējums kvalitatīvai mājokļu renovācijai”
, 2010. gada, 20.septembris, 2010

23.septembrī Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte organizē konferenci „Eiropas Savienības līdzfinansējums kvalitatīvai mājokļu renovācijai”. Pasākums notiek informatīvas kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros.

Konferences mērķi ir informēt par Eiropas Reģionāla attīstības fonda programmas "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" īstenošanas gaitu Latvijā, veicināt dzīvokļu īpašnieku un uzņēmēju aktīvāku iesaistīšanos daudzdzīvokļu ēku renovācijā un ES atbalsta izmantošanā, kā arī vērst uzmanību uz dažādiem mājokļu renovācijas projektu īstenošanas aspektiem, piemēram, projekta kvalitatīvu sagatavošanu, būvnieka izvēli, labākiem tehniskiem risinājumiem, u.c.

Konferences dalībniekiem būs iespēja piedalīties diskusijās par faktoriem, kas ietekmē daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācijas procesa kvalitāti, uzzināt par finanšu avotiem mājokļu renovācijai, kāpēc nepieciešama apdrošināšana, par mājokļa renovācijas procesa būtību un kvalitātes nosacījumiem. Konferences 2.daļā tiks organizēta kontaktbirža, kurā ikvienam dalībniekam būs iespēja saņemt konsultācijas no nozares speciālistiem.

Konferences laikā tiks izsludināts konkurss „Labākais energoefektivitātes projekts”. Tā mērķis ir veicināt labās prakses piemērus ēku energoefektivitātes jomā, īstenojot energoefektīvu ēku (daudzdzīvokļu, sabiedrisko un vienģimeņu) būvniecības un renovācijas projektus.

Konference notiks š.g. 23.septembrī no plkst.10:00 līdz 15.30 Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā.

Interesentus dalībai konferencē aicinām pieteikties līdz š.g. 22.septembra plkst. 12.00 Ekonomikas ministrijā pa tālruņiem 67013240 vai 26578158, vai rakstot uz e-pasta adresi inese.berzina@em.gov.lv.
Ar pasākuma dienas kārtību var iepazīties Ekonomikas ministrijas mājas lapā
www.em.gov.lv/dzivosiltak.

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties