#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Notiks Latvijas-Slovēnijas biznesa forums
, 2010. gada, 29.jūnijs, 2010

Šodien Rīgā notiks Latvijas-Slovēnijas biznesa forums, informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Biznesa forumā piedalīsies 20 Slovēnijas uzņēmēji, kas pārstāv šādas nozares: celtniecība, informāciju tehnoloģijas, mašīnbūve un metālapstrāde, elektronika un inženierija, finanses un bankas un citas. LIAA aicina uz forumu pieteikties Latvijas uzņēmējus. Latvijas-Slovēnijas biznesa forums notiks Rīgā, viesnīcā "Radisson Blue Daugava Hotel", Kuģu ielā 24. Biznesa foruma laikā notiks arī divpusējās tikšanās starp Latvijas un Slovēnijas uzņēmējiem. Foruma darba valoda būs angļu.

Slovēnijas galvenie eksporta produkti ir mašīnas un iekārtas, transportlīdzekļi, ķīmiskie izstrādājumi, metāli un to izstrādājumi, savukārt importēts tiek mašīnas un iekārtas, transportlīdzekļi, ķīmiskie izstrādājumi, minerālie produkti, naftas produkti. Ārējā tirdzniecībā galvenokārt dominē Vācijas, Austrijas, Itālijas un Francijas tirgi. Ekonomikā attīstība galvenokārt tendēta uz modernu ražošanu un labi izglītotu, produktīvu darbaspēku, kā arī dinamisku un efektīvu politisko un ekonomisko institūciju darbību.

2009.gadā Latvija uz Slovēniju galvenokārt eksportēja mašīnas un mehānismus, elektriskās iekārtas, akmens, ģipša, cementa, stikla un keramikas izstrādājumus, koksni un tās izstrādājumus, ķīmiskās rūpniecības un tās saskarnozaru produkciju.

Forums tiek rīkots Slovēnijas prezidenta Danilo Turka un viņa kundzes Barbaras Mikličas-Turkas valsts vizītes gaitā Latvijā.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties