#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Notiks lekcija par pieteikšanos studijām ārvalstu augstskolās
, 2010. gada, 21.aprīlis, 2010

Biedrība "Dream Foundation Latvia" šodien plkst.18.30 organizē atvērto lekciju, kurā informēs par pieteikšanos studijām ārvalstu augstskolās.

Tikšanās laikā "Dream Foundation" pārstāvji īsi iepazīstinās interesentus ar "Dream Foundation" tīklā esošajām augstskolām un to piedāvātajām programmām, kā arī prasībām piesakoties studijām ārvalstīs.

Tikšanās notiks Rīgas Ekonomikas augstskolā. Iegūt sīkāku informāciju par lekcijas norisi, kā arī pieteikties ir iespējams mājaslapā "www.dreamfoundation.eu". Lekcija ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

"Dream Foundation" organizē arī bezmaksas angļu valodas testu, kas ir pieejams tiem jauniešiem, kuri piesakās studijām ārvalstīs caur "www.dreamfoundation.eu". Nākoamais angļu valodas tests notiks 5.maijā.

"Dream Foundation" veiktajā pētījumā secināts, ka jauniešu vidū ļoti populāras ir studijas ārvalstīs, kas ir veids, kā iepazīties ar jauniešiem no citām valstīm, iegūt starptautiski atzītu diplomu, konkurēt darba tirgū un nodrošināt labu finansiālo stāvokli nākotnē. Valstis, kuras jaunieši galvenokārt izvēlas savām studijām ārzemēs, ir Dānija un Anglija, kas saistāms ar iespēju iegūt bezmaksas un augsta līmeņa izglītību. Tomēr arī tādas valstis kā Zviedrija, Norvēģija, Igaunija, Francija, Nīderlande un Spānija ir jauniešu iecienītas, jo piedāvā studiju procesa un apgūstamo profesiju dažādību. Zviedrija vilina tos, kuri vēlas savas zināšanas papildināt biznesa un inovāciju jomās, Spānija - dizaina un mākslas sfērās.

"Dream Foundation" ir Eiropas līmeņa bezpeļņas organizācija, kuras galvenā darbības sfēra ir radīt iespējas, sniedzot informāciju un atbalstu studijām ārzemēs. Ar "Dream Foundation" palīdzību ir iespējams pieteikties 27 augstskolām un universitātēm, kas piedāvā augstāko izglītību 11 Eiropas valstīs, kā arī Kanādā, Brazīlijā un Malaizijā. Augstskolas piedāvā vairāk nekā 1500 studiju programmas, no kurām lielākā daļa ir angļu valodā.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: www.dreamfoundation.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties