#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Notiks seminārs Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības projektu iesniedzējiem un partneriem
, 2010. gada, 08.septembris, 2010

Šī gada 9. septembrī Līvānu Inženiertehnoloģiju un inovāciju centrā notiks seminārs par projektu pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas Pirmajam projektu pieteikumu konkursam. Seminārs notiks latviešu valodā.

Seminārā dalībnieki tiks iepazīstināti ar programmas ietvaros atbalstāmajām aktivitātēm, projektu finanšu pārvaldību, kā arī informācijas aprites un publicitātes prasībām. Semināra dalībnieki arī uzzinās par pavisam konkrētām prasībām projektu pieteikuma formas un budžeta sagatavošanai, projekta dokumentu noformēšanai un iesniegšanai. Semināra noslēgumā tiks sniegta informācija par projektu izvērtēšanas kārtību un iespējamajām līgumsaistībām apstiprinātajiem projektiem.

Seminārs ir viens no informatīvajiem pasākumiem Pirmā projektu pieteikumu konkursa Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013. gadam ietvaros. Līdzīgi semināri notiek visā programmas teritorijā, no kuriem identisks seminārs notiks arī Valmierā š.g. 30. septembrī.  Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2010. gada 29. novembris. Pirmajā projektu pieteikumu kārtā no programmas līdzekļiem atbalstītie projekti varēs saņemt vairāk kā 16.5 miljonus LVL (23 648 491 Eiro).

Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas Apvienotais tehniskais sekretariāts

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties