#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Notiks seminārs par atjaunīgo energoresursu politiku Latvijā
ES māja 
, 2012. gada, 05.novembris, 2012

Š.g. 9.novembrī notiks seminārs “Enerģētikas politika Latvijā un Eiropā – attīstības scenāriji Latvijas interesēs”, kura ietvaros tiks aplūkoti  enerģētikas nozares izaicinājumi un Latvijas enerģētikas politikas ilgtspējīga attīstība, īpašu uzmanību pievēršot tieši atjaunīgajiem energoresursiem. Semināru organizē Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš sadarbībā ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā

“Katrs lats, ko samaksājam par importētiem energoresursiem, samazina mūsu ekonomikas izaugsmi. Atjaunīgo energoresursu politika Latvijā ir veids, kā attīstīt mūsu pašmāju enerģijas ražotājus, kā arī veicināt mūsu energoneatkarību. Eiropas Savienības atjaunīgo energoresursu politika ir skaidri noteikta  ES 2020 stratēģijā, kamēr Latvijā šīs nozares attīstību raksturo iekšējās pretrunas un neskaidrības,” uzsver K.Kariņš.

Lai pilnvērtīgi apzinātu iespējas un izaicinājumus atjaunīgo energoresursu politikā, ikviens interesents tiek aicināts piedalīties seminārā š.g. 9.novembrī, plkst.10:00, Eiropas Savienības mājas “Sarunu istaba”, Aspazijas bulvāris 28. Reģistrācija semināram: www.karins.lv.

Plānots, ka seminārā piedalīsies AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, Latvijas Bioenerģijas asociācijas valdes loceklis Edgars Vīgants, Latvijas Biogāzes asociācijas valdes priekšsēdētājs Andis Kārkliņš, Rīgas Stradiņu universitātes profesors un Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds un Providus enerģētikas pētnieks Reinis Āboltiņš.

Pielikumā: semināra “Enerģētikas politika Latvijā un Eiropā – attīstības scenāriji Latvijas interesēs” programmas projekts.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties