#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Notiks seminārs par biznesa iespējām Somijas tirgū
, 2010. gada, 20.aprīlis, 2010

Šodien notiks bezmaksas seminārs par biznesa iespējām Somijas tirgū, informē Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA).

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar Somijas tirgus īpatnībām un attīstības tendencēm, sniegt derīgus padomus tiem, kas plāno biznesa aktivitātes Somijas tirgū.

Semināra laikā tiks runāts par to, kas jāņem vērā, strādājot Somijas tirgū, kādas ir jaunākās tirgus izmaiņas un tendences, kā uzsākt uzņēmējdarbību, nodibināt uzņēmuma filiāli/pārstāvniecību/kopuzņēmumu Somijā, ar ko Somijas tirgus atšķiras no citu valstu tirgiem, kāda ir biznesa kultūra un iedzīvotāju mentalitāte, kādi ir pieņemtie sadarbības nosacījumi, kādas ir perspektīvākās biznesa nozares, kur meklēt informāciju un kāda ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu pieredze.

Seminārā uzstāsies LIAA sabiedriskā pārstāve Somijā Ingūna Žīgure, Somijas-Latvijas tirdzniecības asociācijas pārstāvji, SIA "Sakret" pārstāvis Juris Grīnvalds un citi Latvijas eksportējošie uzņēmumi.

Semināru organizē LIAA sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā un "Swedbank".

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties