#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Notiks seminārs pašvaldībām par Eiropas Sociālā fonda aktivitātēm
, 2010. gada, 13.jūlijs, 2010

Šodien Smiltenē notiks seminārs par Eiropas Sociālā fonda (ESF) aktivitāšu uzsākšanu pašvaldību administratīvās kapacitātes stiprināšanai, aģentūru LETA informēja Valsts reģionālās attīstības aģentūras Starptautisko projektu un komunikācijas nodaļas vadītāja Līga Baltiņa.

Seminārā piedalīsies vairāk kā 100 pašvaldību un plānošanas reģionu pārstāvji.

Semināra dalībniekiem tiks sniegta informācija par aktuāliem aktivitāšu ieviešanas un projektu sagatavošanas nosacījumiem divās ESF aktivitātēs: "Plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību attīstības plānošanas kapacitātes paaugstināšana" un "Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem".

Visos plānošanas reģionos notiks darba semināri par projektu iesniegumu aizpildīšanas jautājumiem: 15.jūlijā - Saldū, 16.jūlijā - Aizkrauklē, 22.jūlijā - Preiļos, 23.jūlijā - Rīgā.

Jau ziņots, ka 1.jūlijā VRAA izsludināja ierobežotas atlases projektu iesniegumu konkursu ESF aktivitātē "Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem". Termiņš, līdz kuram šajā aktivitātē var iesniegt projektu iesniegumus, ir 2010.gada 12.augusts. Savukārt ESF aktivitātē "Plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību attīstības plānošanas kapacitātes paaugstināšana" plānots, ka pirmais atklātas projektu iesniegumu atlases konkurss tiks izsludināts šī gada 23.jūlijā.

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties