#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Nozaru starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai būs pieejami trīs miljoni
, 2010. gada, 21.septembris, 2010

Programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" papildinājuma aktivitātes "Ārējo tirgu apgūšana" apakšaktivitātē "Ārējo tirgu apgūšana - nozaru starptautiskās konkurētspējas stiprināšana" no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) būs pieejams trīs miljonu latu līdzfinansējums.

Ekonomikas ministrijas izstrādātos apakšaktivitātes noteikumus šodien akceptēja valdība. Apakšaktivitātes mērķis ir veicināt nozaru konkurētspējas stiprināšanu, atbalstot komersantu ieiešanu ārvalstu tirgos un veicinot Latvijas kā tūrisma galamērķa starptautisko konkurētspēju. Tās ietvaros komersanti tiek aicināti organizēt nacionālo stendus starptautiskās izstādēs ārvalstīs, rīkot reklāmas kampaņas ārvalstīs, kā arī sniegt konsultācijas komersantiem, pašvaldībām un ostu pārvaldēm par ārvalstu tirgiem, tai skaitā tiešo vizīšu, tirdzniecības misiju organizēšana, atbalsts dalībai izstādēs un sadarbības partneru atrašana.

Projektu iesniegumu iesniedzējs ir valsts aģentūra, kuras mērķis ir sekmēt komercdarbības attīstību, kā arī valsts aģentūra, kura ir izveidota, lai īstenotu tūrisma attīstības valsts politiku. Atbilstoši iepriekš minētajiem nosacījumiem finansējuma saņēmēji attiecīgi ir valsts aģentūra "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" un valsts aģentūra "Tūrisma Attīstības valsts aģentūra".

Apakšaktivitātes ietvaros projektus līdzfinansē no ERAF un finansējuma saņēmēja līdzekļiem. ERAF līdzfinansējums nepārsniedz trīs miljonus latu, turklāt finansējuma saņēmējam maksimāli pieejamais ERAF līdzfinansējums ir 1,5 miljoni latu, bet finansējuma saņēmējs nodrošina līdzfinansējumu no valsts budžeta ietvaros piešķirtajiem līdzekļiem ne mazāk kā 40%.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties