#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Parakstīs līgumu par 73 miljonu latu pieejamību uzņēmējiem
, 2010. gada, 26.marts, 2010

Šodien Eiropas Investīciju fonds (EIF) parakstīs līgumu ar "SEB banku" un "Swedbank" par 104 miljonu eiro jeb aptuveni 73 miljonu latu pieejamību Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Līdz ar līguma parakstīšanu EIF aizdevumu instruments sniegs iespēju "SEB bankai" un "Swedbank" nodrošināt finansējumu 104 miljonu eiro apmērā investīciju un apgrozāmā kapitāla aizdevumiem mikro, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā.

Kā jau iepriekš norādījis ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL), investīcijas primāri paredzētas ražošanas nozarei, kas ir viena no eksportspējīgām nozarēm, un tās izaugsme dod visefektīvāko ieguldījumu tautsaimniecībā.

Līguma parakstīšanā piedalīsies Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš, EIF vadītājs Huberts Kotonji, "SEB bankas" valdes loceklis Kaspars Dēliņš un "Swedbank" valdes loceklis uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Daniils Ruļovs.

EIF, "SEB bankas" un "Swedbank" līgumu parakstīšana un preses konference notiks šodien plkst.11 "Reval Hotel Rīdzene", Reimersa ielā 1.
 

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties