#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pasaules Bankas prezidents atzinīgi vērtē Latvijā paveikto ekonomiskās situācijas uzlabošanā
, 2010. gada, 13.augusts, 2010

Pasaules Bankas prezidents Roberts Zēliks atzinīgi vērtē Latvijā paveikto ekonomiskās situācijas uzlabošanā, - tādu viedokli viņš paudis vakar tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru.

Tikšanās laikā Pasaules Bankas prezidents izteica atzinību par paveikto ekonomiskās situācijas uzlabošanā Latvijā, kā arī pozitīvi vērtēja reformu gaitu un vienošanās par budžeta deficīta pakāpenisku samazināšanos ievērošanu, aģentūru LETA informēja Prezidenta preses dienestā.

Valsts prezidents izteica pateicību Pasaules Bankai par finansējuma nodrošināšanu sociālā drošības tīkla izveidei, iepazīstināja ar savu redzējumu par ekonomisko un sociālo situāciju Latvijā, kā arī pauda viedokli, ka ekonomiskā situācija pēc krasa krituma pakāpeniski sāk uzlaboties. Valsts prezidents izteica stingru apņēmību cieši sekot līdzi turpmākajai reformu gaitai.

Tikšanās laikā Pasaules Bankas prezidents pauda viedokli, ka ekonomikas augšupceļš un atveseļošanās pasaulē būs nelīdzena, līdz ar to Latvijai ir ļoti svarīgi turpināt šīs veiksmīgi uzsāktās reformas un turēties pie nospraustā kursa, neveicot radikālas izmaiņas.

Šodien darbu Latvijā turpinās Pasaules Bankas (PB) prezidents Roberts Zēliks un viņa vadītā delegācija. Šodien Zēlikam paredzēta tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (JL) un labklājības ministru Uldi Auguli (ZZS), kā arī kopīgs Siguldas apmeklējums.
Plkst.9.20 Pasaules Bankas prezidents, Eiropas Savienības attīstības komisārs Andris Piebalgs un labklājības ministrs Augulis tiksies ar Siguldas novada bezdarbniekiem, kuri iesaistīti 100 latu stipendijas programmā. Tikšanās notiks Siguldā.

Valsts kancelejas izsūtītais drošības pasākumu plāns žurnālistiem liecina, ka tiks apmeklēta latvāņu pļava, un visi, kas atspoguļos tikšanos, tiek lūgti nešķērsot drošības lentes.

Plkst.10.10 paredzēta amatpersonu tikšanās ar Siguldas domes priekšsēdētāju Uģi Mitrēvicu, Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras amatpersonām. Tikšanās notiks viesnīcā "Sigulda".

Savukārt plkst.11Siguldas domē Zēliks un Piebalgs tiksies ar Dombrovski, un pēc tikšanās plkst.11.50 notiks kopīga preses konference.

LETA

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties