#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pašvaldība: Krustpils rekonstruētās saliņas atklāšana aizvadīta godam, lai gan glaunās tualetes slodzi netur
, 2010. gada, 23.jūlijs, 2010

Pēc rekonstrukcijas sestdien atklāta Krustpils saliņa, kurai ir jauna estrāde ar ģērbtuvi un skatītāju soliņi, asfaltēti celiņi un mūsdienīgas tualetes, kā arī iestādīti kociņi. Taču "JV" pārliecinājās, ka glaunās labierīcības šādu slodzi, kad saliņa ir pilna ar apmeklētājiem, netur.

SIA "Jēkabpils pakalpojumi" direktors Gunārs Spalis stāsta, ka svētku laikā no saliņas izvesti aptuveni 45 kubikmetri kanalizācijas ūdeņu, ar kuriem attiecīgā automašīna pār tiltu braukusi 15 reizes. Atgādinām, ka Krustpils saliņas tualetes nav pieslēgtas kopējam pilsētas kanalizācijas tīklam, tā vietā ierīkojot uzkrāšanas bedres.

Jāpiebilst, ka karstais laiks daudziem jēkabpiliešiem acīmredzot bija licis labāk palikt mājās vai veldzēties ūdenskrātuvēs, tāpēc dienas laikā apmeklētāji nebija īpaši aktīvi.

Varēja iegādāties amatnieku izstrādājumus, izmēģināt roku darbā ar mālu, kā arī dziedāt un dejot kopā ar folkloras kopām "Vecvārkava" un "Artava". Īpaši padomāts bija par bērniem.

Pēcpusdienā estrādes atklāšanā uzstājās Latvijas Nacionālās operas soliste Sonora Vaice un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķi. Vakarā koncertu sniedza grupas "Autobuss debesīs", "Linga", "Otra puse", "Tranzīts", "Musiqq" un "Blitze", kā arī dziedātāja Jenny May un DJ Rise, pulcējot pilnu saliņu. Estrādes atklāšanas pasākumu rīkoja "Radio 1".

Atgādinām, ka Krustpils saliņas rekonstrukcijas izmaksas šobrīd ir 694 875 latus. Pašvaldības finansējums ir 62 539, valsts budžeta dotācija - 41 692, Eiropas Savienības līdzfinansējums - 590 644 lati.

Avots: Iveta Skolniece, "Jaunais Vēstnesis"

Foto: www.jvestnesis.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties