#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pieslēdzies lekcijai par Ukrainas politiku tiešaistē!
, 2010. gada, 13.aprīlis, 2010

Trešdien, 14.aprīlī, politikas eksperti no Ukrainas lasīs vieslekcijas Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) studentiem. Šīs lekcijas notiek diskusijas “Ukrainas ģeopolitiskā orientācija pēc prezidenta vēlēšanām: iekšējie un ārējie aspekti” ietvaros, ko organizē Baltijas – Melnās jūras alianse (BMJA) sadarbībā ar Latvijas Transatlantisko organizāciju (LATO) un finansiāli atbalsta Sorosa fonds – Latvija un Konrāda Adenaura fonds.

Ukrainas ekspertu lekcijas universitātēs būs veltītas Ukrainas iekšpolitikas un ārpolitikas aktualitātēm. Viena lekcija notiks RSU, Dzirciema ielā 16, 1.auditorijā no 10:00 – 11:30 un tajā piedalīsies Vladimirs Socors (Vladimir Socor), Jamestown Foundation vecākais pētnieks un atzīts eksperts par reģionālās drošības, enerģētikas un NATO politikas jautājumiem Austrumeiropā, Dienvidkaukāza un Centrālāzijas valstīs; Jevhens Bistrickis (Dr Yevhen Bystrytsky), Starptautiskā Renesanses fonda izpilddirektors un eksperts par Ukrainas iekšpolitiku un pilsoniskās sabiedrības veidošanās jautājumiem.

Otra lekcija notiks LU SZF, Lomonosova ielā 1A, 203.auditorijā no 10:30 līdz 12:00 un tajā piedalīsies polittehnologs un Ukrainas PR grupas Polittech direktors Tarass Berezovecs (Taras Berezovets), un Oleksijs Harans (Dr Olexiy Haran), Kijevas Mohila Akadēmijas Politikas analīzes skolas direktors un starptautisko attiecību eksperts Eirāzijas kontekstā.

Diskusija notiks viesnīcas “Bergs” Stikla zālē sākot ar plkst.13:00, un ir veltīta Ukrainas politiskajai situācijai pēc prezidenta vēlēšanām, kā arī valsts ārpolitiskajai orientācijai – Rietumu vai Krievijas virzienā. Pasākuma debatēs piedalīsies Ukrainas, Latvijas un ārvalstu politiskie analītiķi, akadēmiķi un polittehnologi, tai skaitā bijušās premjeres un prezidenta kandidātes Jūlijas Timošenko vēlēšanu kampaņas padomnieks Tarass Berezovecs.

www.lu.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties