#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pirmsskolas izglītības iestādei Siguldā svinēs spāru svētkus
, 2010. gada, 16.jūlijs, 2010

Šodien, 16.jūlijā, plkst.16 Siguldā, Nurmižu ielā 31, notiks pirmsskolas izglītības iestādes ēkas spāru svētki, informēja Siguldas novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Diāna Kondratenko.

Šī gada 25.maijā Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un SIA "Merks" valdes locekle Vineta Verika iemūrēja pamatakmeni un kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm Siguldas novada pašvaldības bērnudārzam Nurmižu ielā 31. Divstāvu ēkā paredzētas telpas sešām bērnudārza grupām - divas grupiņas bērniem vecumā līdz trim gadiem un četras grupiņas bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Pirmsskolas izglītības iestādē darbosies viena logopēdiskā grupiņa.

Ēkā tiks izbūvēta aktu zāle, ko var izmantot arī muzikālām nodarbībām, kā arī atsevišķa zāle sporta nodarbībām. No pirmā uz otro stāvu tiks izbūvēta lifta platforma personām ar īpašām vajadzībām. Bērnudārza teritorijā tiks izbūvēta un labiekārtota bērnu atpūtas zona ar sešām nojumēm katrai grupiņai, trīs rotaļu un sporta laukumi ar rotaļu ierīcēm - šūpolēm, karuseli, rotaļu kompleksu, vingrošanas pilsētiņu, slidkalniņiem.

Projekta kopējās izmaksas ir 897 586 lati, tai skaitā Siguldas novada domes finansējums ir 134 639 lati, bet Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums - 762 947 lati.

Plānots, ka bērnudārzs, kurš durvis vērs jau šī gada novembrī - Latvijas valsts proklamēšanas gadadienā, nodrošinās vietas 128 novada bērniem no divu gadu vecuma, kā arī darba vietas apmēram 20 darbiniekiem.

Avots: LETA

Foto: www.sigulda.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties