#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Rīgā atklāta pirmā par ES struktūrfondu līdzekļiem siltinātā māja
, 2009. gada, 04.decembris, 2009

3.decembrī Dzelzavas ielā 84 tika atklāta Rīgā pirmā par Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem siltinātā daudzdzīvokļu māja, kas ieguva ES līdzfinansējumu programmas "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" ietvaros.

DzĪKS "Bāka -2" šogad 27.augustā noslēdza divus līgumus par Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma piesaisti 74 627,91 latu apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Dzelzavas ielā 97 un Dzelzavas ielā 84 renovācijai. Būvniecības darbi abās mājās tika uzsākti 11.septembrī. Abas ir 464. sērijas tipveida daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas, kuras būvētas laika posmā no 1976. un 1978. gadam. Plānots, ka pēc renovācijas darbu paveikšanas siltumenerģijas ietaupījums būs no 28,67 % līdz 44,28 %.

Pasākumā piedalījās Ekonomikas ministrs Artis Kampars un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Ekonomikas ministrs aicināja iedzīvotājus nekavēties ar lēmumu pieņemšanu par dalību programmā, jo pieejamie līdzekļi nav bezgalīgi un visām daudzdzīvokļu mājām, kas kvalificējas atbalstam šajā programmā, līdzfinansējuma var nepietikt.

Papildinformācija par māju siltināšanu: http://esfondi.bema.gov.lv

Ziņa sagatavota pēc Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras, Ekonomikas ministrijas un Rīgas domes materiāliem

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties