#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Rīgā notiek kinologu konference
, 2010. gada, 01.septembris, 2010

No šodienas līdz piektdienai, 3.septembrim, Rīgā notiek pirmā stratēģiskā konference kinoloģijas dienestu vadītājiem, kurā piedalās 50 dalībnieki no 26 Eiropas Savienības (ES) un trešajām valstīm, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes (VRS) preses pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Konferences mērķis ir iepazīstināt tās dalībniekus ar ES robežkontroles aģentūras "Frontex" kopējām vadlīnijām un to ieviešanas pamatnosacījumiem kinoloģijas jomā.

Konferencē piedalās kinologi no Albānijas, Austrijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Horvātijas, Čehijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Gruzijas, Vācijas, Itālijas, Lietuvas, Maltas, Moldovas, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Spānijas, Zviedrijas, Apvienotās Karalistes un Ukrainas. Konferenci rīko VRS sadarbībā ar "Frontex".

Kā norādīja Pozņaka, šā gada jūnijā aģentūrā "Frontex" notika sanāksme, kuras laikā tika apspriesta nepieciešamība organizēt vairākus starptautiskus seminārus ES dalībvalstu kinologiem un dienesta suņu instruktoriem. Toreiz Latvijas VRS uzņēmās organizēt pirmo šādu konferenci.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties