#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Rīgā viesosies kultūras organizācijas "Kartona pilsēta"
, 2010. gada, 11.augusts, 2010

2010.gada 12. un 13.augustā Rīgā viesosies kultūras organizācijas "Kartona pilsēta" ("Cardboardia Town") cardboardia.info/map.swf pārstāvji, lai Laikmetīgās Mākslas centra programmā "Brigāde" www.brigade.lv sniegtu vieslekciju un vadītu radošu darbnīcu. Pasākumi ir atvērti ikvienam interesentam. Aicinām rast iespēju un piedalīties, tādejādi gūstot jaunu pieredzi un zināšanas par radošās un sociālās uzņēmējdarbības lomu valsts attīstībā.

"Kartona pilsēta" ir radoša Maskavas kultūras organizācija ar sociāliem mērķiem, kas dažādās pilsētās (Maskavā, Helsinkos, Berlīnē) ir uzcēlusi pagaidu pilsētu no kartona, kurā cilvēki dzīvo pēc jauniem noteikumiem, ievieš savu valūtu un organizē dažādus pasākumus, kas risina aktuālos jautājumus sabiedrībā, kā arī ļauj ekonomiski aktīvi piedalīties daudziem radošās industrijas pārstāvjiem.

12.augustā plkst.10.00 Rīgas Domē Rātslaukumā 1 508.telpā "Kartona pilsētas" pārstāvji Sergejs Korsakovs un Svetlana Potjakina sniegs prezentāciju par pagaidu kartona pilsētu, kas aicina būt atvērtiem dažādiem radošiem risinājumiem. Vieslekcija notiks angļu valodā.
13.augustā no plkst.10.00 līdz 15.00 "Rīgas centrāltirgū" pie gaļas paviljona "Kartona pilsētas" pārstāvji vadīs radošu darbnīcu "Akmens, šķēres, papīrīt's", kurā interesenti tiek aicināti iesaistīties risinājumu izstrādāšanā sociāliem, vietējo kopienu un citiem jautājumiem. Darbnīcas laikā radītie risinājumi tiks prezentēti pasākuma noslēgumā. Darbnīca norisināsies krievu un angļu valodā.

Elīna Hermansone, Laikmetīgās Mākslas centra projekta koordinatore

Foto: www.brigade.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties