#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
"Rīgas Centrāltirgus" pirmajā pusgadā strādājis ar Ls 370 000 peļņu
, 2010. gada, 19.augusts, 2010

Apstākļos, kad Latvijā turpina samazināties pārtikas mazumtirdzniecības apjomi, Rīgas pašvaldības AS "Rīgas Centrāltirgus" (RCT) pirmajā pusgadā strādājis ar vairāk nekā 370 000 latu peļņu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja RCT.

RCT valdes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš stāsta, ka, neskatoties uz tarifu pazemināšanu par aptuveni 10%, kas samazināja ieņēmumus, RCT ļoti aktīvi strādājis pie izmaksu optimizācijas, kā rezultātā arī tika sasniegti pozitīvi rādītāji.

"Ja 2008.gadā visa gada peļņa bija nepilni 8000 latu, 2009.gadā bija 150 000 latu zaudējumi, tad, protams, šogad pusgada peļņa ir ļoti laba," uzskata Liepiņš.

Viņš skaidro, ka RCT finanšu rezultāti galvenokārt saistīti ar izmaksu samazināšanu. "Mēs ļoti pamatīgi pārskatījām visas izmaksu pozīcijas, izvērtējam, kādi pakalpojumi tiek ņemti no malas un vai tādi vispār ir vajadzīgi, un, kompleksi atmetot visu lieko, sasniedzām vēlamos rezultātus."

RCT ir 100% Rīgas pašvaldībai piederošs uzņēmums. Slavenie Rīgas Centrāltirgus paviljoni darbu sāka 1930.gadā, un tolaik tas bija lielākais un modernākais tirgus pasaulē.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties