#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Sākas balsošana par 2009.gada Eiropas cilvēku Latvijā
, 2009. gada, 10.decembris, 2009

Šodien, 10. decembrī sākas balsošanas "karstais posms" par 2009. gada Eiropas cilvēku Latvijā. Eiropas gada cilvēka titulam tiek aicināti izvirzīt cilvēkus, kuri ar savu eiropeisko stāju iedvesmojuši Latvijas sabiedrību vai ļāvuši sasniegt panākumus Eiropas līmenī.

Par 2009. gada Eiropas cilvēku Latvijā ir iespējams nobalsot līdz trešdienai, 23. decembrim plkst. 12:00 mājas lapā Eiropas Kustības Latvijā mājas lapā www.eiropaskustiba.lv, pa e-pastu: info@eiropaskustiba.lv, vai rakstot uz Eiropas Kustība Latvijā, Vīlandes iela 3-11, Rīga,  LV-1010. Balsojot lūgts norādīt izvirzītā kandidāta (-es) vārdu un izvirzīšanas pamatojumu. Tāpat ir lūgums norādīt arī balsotāja vārdu, taču iespējams balsot arī anonīmi.
 
Balsošana un svinīgais apbalvošanas pasākums notiek sadarbībā ar EuropeDirect informācijas centru Rīgā. Konkurss „Gada Eiropas cilvēks Latvijā”, šogad notiek divpadsmito reizi, līdz šim gūstot plašu sabiedrības atsaucību.

Ziņa sagatavota pēc Eiropas Kustības Latvijā materiāliem.

Foto: http://www.ezdiyelectricity.com/images/icons/question-mark1a.jpg

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties