#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Seminārā stāstīs par ES atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem
, 2010. gada, 20.maijs, 2010

Šodien Eiropas Savienības (ES) mājā Rīgā plkst.13 notiks seminārs "Kā attīstīt savu uzņēmējdarbību - informācija par ES atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem".

Seminārā uzņēmēji un eksperti dalīsies ar pieredzi ES finansējuma piesaistē, informēja Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā Preses un informācijas nodaļā. Seminārā par atbalstu mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanā Latvijā stāstīs "Latvijas Hipotēku un zemes bankas" Atbalsta programmu pārvaldes Atbalsta kredītu departamenta vadītājs Dainis Dembovskis.

"SEB bankas" pārstāve Inese Smildziņa semināra dalībniekus informēs par Eiropas Investīciju fonda aizdevumu programmu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Savukārt Latvijas Garantiju aģentūras direktors Ivars Golsts iepazīstinās ar Garantiju aģentūras piedāvājumu.

Semināra dalībnieki varēs iepazīt arī SIA "GEO200" pieredzi projektu īstenošanā un ES atbalsta piesaistē, par kuru stāstīs Nellija Maļinovska. Uzņēmums veido izglītojošas galda spēles visai ģimenei un pērn izmantoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) piedāvātās iespējas saņemt ES struktūrfondu atbalstu eksporta tirgu apgūšanai.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

 

Lejupielādēt prezentācijas
 -
 -
 -
 -
 

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties