#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Skaties semināru "Nepārdod Latviju" tiešsaistē šodien pulksten 15:00
, 2010. gada, 20.aprīlis, 2010

Šodien plkst. 15.00 LU Mazajā aulā ar ASV vēstnieces Latvijā Džūditas Gārberes ievadrunu tiks atklāts semināru cikls Latvijas augstskolās „Nepārdod Latviju!”. Tas veltīts pretkorupcijas tematikai un soli pa solim atklās, ka korupcija nav vis kāds ikdienišķs, ar mums nesaistīts apzīmējums, bet gan pavisam reāls drauds, kas dažādos nepatīkamos veidos ietekmē mūsu dzīvi. Semināru tiešsaistē varēs redzēt arī !

Atklāšanas seminārā Rīgā uzstāsies Valsts kontroliere Inguna Sudraba, KNAB vadītājs Normunds Vilnītis, Aizsardzības ministra padomniece, grāmatas „Korupcija postkomunisma valstīs” autore Rasma Kārkliņa, sociālantropologs Klāvs Sedlenieks, kā arī vieslektore – Quality of Government Institute pētniece Naghmeh Nasiritousi no Zviedrijas.

Rīt seminārs notiks Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā, parīt - Vidzemes augstskolā, Valmierā, bet piektdien Rēzeknes augstskolā. Tajos varēs noklausīties KNAB pārstāvju, LLU Sociālo zinātņu fakultātes dekāna Voldemāra Barisa, Vidzemes augstskolas Sociālo zinātņu dekānes Daces Jansones un Rēzeknes augstskolas Tiesību zinātņu fakultātes lektora Alekseja Lapsas un vieslektoru lekcijas. Katra semināra noslēgumā tā dalībnieki Sabiedrības par atklātību „Delna” pārstāves Aigas Grišānes vadībā piedalīsies simulāciju spēlē „Pārdotās vēlēšanas”, lai jauniegūtās zināšanas pārbaudītu praksē.

Novērojot šī brīža realitāti, kad vietējās iedzīvotāju aptaujas skaidri parāda, ka kukuļdošanu un nodokļu nemaksāšanu nosoda tikai retais, un vēloties dot savu ieguldījumu situācijas uzlabošanā, semināru ciklu rīko Latvijas Konservatīvā jaunatnes apvienība (LKJA) ar ASV vēstniecības Latvijā finansiālu atbalstu.

Semināra tiešraide pulksten 15:00!

Latvijas Konservatīvā jaunatnes apvienība (LKJA)

Foto: europa.eu
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties