#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Skaties tiešraidē: kā veicināt radošumu izglītībā?
, 2010. gada, 28.aprīlis, 2010

Kas jādara izglītības sistēmā iesaistītajiem – skolēniem, skolotājiem, vecākiem, pašvaldībai, izglītības politikas veidotājiem un ekspertiem – lai sekmētu radošu iniciatīvu veidošanos un attīstību izglītībā? - tas ir galvenais jautājums, uz kuru atbildes meklēsim šajā trešdienā, 2010.gada 28.aprīlī, Izglītības un zinātnes ministrijas un sadarbības partneru, programmas Iespējamā misija un Latvijas Universitātes, rīkotajā Radošuma nedēļas pasākumā „Radošums katrā mācību stundā. Kā sekmēt radošumu izglītībā?” Seko līdzi pasākumam tiešraidē šodien pulksten 11:30!

Latvijas Universitātes Mazajā aulā plkst. 11.30 Iespējamās misijas Otrā iesaukuma dalībnieka un Dobeles valsts ģimnāzijas skolotāja Gata Narvaiša audzināmās 10.b klases skolnieces Arta Vismane, Arta Liepa un Linda Tabore vadīs skolēnu izpratnē radošu mācību stundu ap 20 „skolēniem”, kas šoreiz būs politiķi, izglītības nozares pārstāvji un eksperti.
Pēc mācību stundas Anša Bogustova vadībā politiķi, izglītības nozares pārstāvji un eksperti piedalīsies diskusijā, kuras laikā uzklausīsim notikušajā mācību stundā gūtās atziņas, kā arī tiks meklētas atbildes uz jautājumu, kas jādara skolā, pašvaldībā, valstī, lai attīstītu radošumu izglītībā.

Ar galvenajām diskusijas laikā paustajām atziņām varēsiet iepazīties aprīļa Izglītības un zinātnes ministrijas informatīvajā e-izdevumā, kas pie saviem lasītājiem nonāks jau šīs nedēļas beigās – 30.aprīlī. Pieteikties izdevuma saņemšanai iespējams: www.izm.gov.lv/izdevums.html.
No 26.aprīļa līdz 30.aprīlim ar daudzpusīgiem pasākumiem visā Latvijā notiks „Radošuma nedēļa”, kuru rīko Britu padome Latvijā, Izglītības un zinātnes ministrija un UNESCO LNK kopā ar sadarbības partneriem. Vairāk par „Radošuma nedēļas” pasākumiem varat uzzināt Britu padomes mājas lapā: www.britishcouncil.lv.

Semināra tiešraide pulksten 11:30!

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties